Miten voimme auttaa?

Etsitkö luotettavaa ja joustavaa kumppania hotelli-, laiva- tai toimitilojen siivoukseen? Ota yhteyttä myyntiimme, niin autamme sinua löytämään parhaan mahdollisen ratkaisun juuri sinun organisaatiosi tarpeisiin.

Kenties olet jo asiakas? Ota yhteyttä asiakaspalveluumme, niin autamme palveluumme liittyvissä kysymyksissä ja mahdollisissa ongelmatilanteissa.

Löydät sekä myynnin että asiakaspalvelun yhteystiedot alta. Voit soittaa meille suoraan tai täyttää lomakkeen painikkeen kautta.


Toimistot

Laskutus

Sähköiset laskut:

Y-tunnus: 1009938-2
OVT-tunnus: 003710099382
Välittäjätunnus: Opus Capita Solutions Oy
Operaattoritunnus: E204503

Email:

nclean.FI.P.101092-5(a)docinbound.com
Otsikon avainsana: LASKU
Sähköiset laskut toimitettava pdf- tai tiff-muodossa.

Paperilaskut liitteineen:

N-Clean Oy
PL 92981, 01051 LASKUT

Alueelliset yhteyshenkilöt

Hanni Ijäs

Palvelujohtaja
Pk-seutu, hotellit
044 238 5101
hanni.ijas@nclean.fi

Eija-Liisa Immonen

Palvelupäällikkö
Pk-seutu, toimitilat
040 194 7306
eija-liisa.immonen@nclean.fi

Marjo Reyes

Palvelujohtaja
Varsinais-Suomi & Satakunta
040 940 1103
marjo.reyes@nclean.fi

Outi Saxberg

Liiketoimintajohtaja
Keski-Suomi
040 673 6068
outi.saxberg@nclean.fi

Anna-Maija Määttä

Palvelujohtaja
Pohjois-Suomi
0400 893 269
anna-maija.maatta@nclean.fi

Maria Pikkuhookana

Palvelujohtaja
Itä-Suomi
040 185 8235
maria.pikkuhookana@nclean.fi


Hallinto

Kosti Talala

Toimitusjohtaja
040 668 1704
kosti.talala@nclean.fi

Rauno Nurmi

Senior Advisor
040 730 1563
rauno.nurmi@nclean.fi

Katarina Katajainen

Myynti- ja markkinointijohtaja
040 480 2682
katarina.katajainen@nclean.fi

Elina Härkki

Talousjohtaja
040 900 8818
elina.harkki@nclean.fi

Outi Saxberg

Liiketoimintajohtaja
Keski-Suomi
040 673 6068
outi.saxberg@nclean.fi

Merja Alatalo

Palvelujohtaja
Turku / Tukholma
+46 72 187 3996
merja.alatalo@nclean.fi

Merja Pykilä

HR- johtaja
040 717 9847
merja.pykila@nclean.fi