Miten voimme auttaa?

Etsitkö luotettavaa ja joustavaa kumppania hotelli-, laiva- tai toimitilojen siivoukseen? Ota yhteyttä myyntiimme, niin autamme sinua löytämään parhaan mahdollisen ratkaisun juuri sinun organisaatiosi tarpeisiin.

Kenties olet jo asiakas? Ota yhteyttä asiakaspalveluumme, niin autamme palveluumme liittyvissä kysymyksissä ja mahdollisissa ongelmatilanteissa.

Löydät sekä myynnin että asiakaspalvelun yhteystiedot alta. Voit soittaa meille suoraan tai täyttää lomakkeen painikkeen kautta.


Toimistot

Laskutus

Sähköiset laskut:

Y-tunnus: 1009938-2
OVT-tunnus: 003710099382
Välittäjätunnus: Opus Capita Solutions Oy
Operaattoritunnus: E204503

Email:

nclean.FI.P.101092-5(a)docinbound.com
Otsikon avainsana: LASKU
Sähköiset laskut toimitettava pdf- tai tiff-muodossa.

Paperilaskut liitteineen:

N-Clean Oy
PL 92981, 01051 LASKUT

Myynti

Jan-Peter Sjöroos

myyntipäällikkö

Pääkaupunkiseutu
040 862 2901
jan-peter.sjoroos@nclean.fi

Robin Alatalo

myyntipäällikkö

Pääkaupunkiseutu
040 558 2833
robin.alatalo@nclean.fi

Marika Leppimaa

myyntipäällikkö 

Pirkanmaa, Keski-Suomi, Häme
040 940 1105
marika.leppimaa@nclean.fi

Elina Nurminen

palvelusuunnittelija

Satakunta
040 151 0325
elina.nurminen@nclean.fi

Leena Gerdt

myyntipäällikkö

Pohjois-Suomi
040 865 6280
leena.gerdt@nclean.fi

Maria Pikkuhookana

palvelujohtaja

Itä-Suomi
040 185 8235

maria.pikkuhookana@nclean.fi

Alueelliset yhteyshenkilöt

Hanni Ijäs

Palvelujohtaja
Pääkaupunkiseutu, hotellit
044 238 5101
hanni.ijas@nclean.fi

Eija-Liisa Immonen

Palvelupäällikkö
Pääkaupunkiseutu, toimitilat
040 194 7306
eija-liisa.immonen@nclean.fi

Marjo Reyes

Palvelujohtaja
Varsinais-Suomi & Satakunta
040 940 1103
marjo.reyes@nclean.fi

Minna Sippola

Palvelujohtaja
Pirkanmaa / Kanta-Häme
040 579 1589
minna.sippola@nclean.fi

Tommi Huotari

Palvelujohtaja
Keski-ja Väli-Suomi
040 554 7463
tommi.huotari@nclean.fi

Maria Pikkuhookana

Palvelujohtaja
Itä-Suomi
040 185 8235
maria.pikkuhookana@nclean.fi


Anna-Maija Määttä

Palvelujohtaja
Pohjois-Suomi
0400 893 269
anna-maija.maatta@nclean.fi




Hallinto

Kosti Talala

Toimitusjohtaja
040 668 1704
kosti.talala@nclean.fi

Rauno Nurmi

Senior Advisor, omistaja
040 730 1563
rauno.nurmi@nclean.fi

Katarina Katajainen

Myynti- ja markkinointijohtaja
040 480 2682
katarina.katajainen@nclean.fi

Elina Härkki

Talousjohtaja
040 900 8818
elina.harkki@nclean.fi

Outi Saxberg

Liiketoimintajohtaja
040 673 6068
outi.saxberg@nclean.fi

Tuija Mäki

Henkilöstöjohtaja
040 613 9860
tuija.maki@nclean.fi

Merja Alatalo

Palvelujohtaja
Turku / Tukholma
+46 72 187 3996
merja.alatalo@nclean.fi